Co nabízíme...

Rekreační středisko Chata Nebákov Vám může nabídnout:

·         Ubytování na budově

·         Ubytování v chatkách

·         Ubytování v nových pokojích na venkovní budově

·         Stravování a občerstvení na budově

·         Občerstvení a stravování ve venkovním kiosku

·         Různé akce, sport a zábavu


·         Ubytování na budově

Zde se nachází 13 pokojů o celkové kapacitě 41 lůžek. Pokoje jsou dvou až šesti lůžkové. Přehled pokojů naleznete ZDE

Na celé budově platí přísný zákaz kouření a to i v jídelnách!!!

Hosté ubytovaní na budově jsou povinni se přezouvat do domácí obuvi.

Na pokojích je umyvadlo, teplá a studená voda. Sociální zařízení jsou společná na chodbách.

·         Ubytování v chatkách

V areálu chaty Nebákov se nachází 18 chatek. Ty jsou postaveny kolem hřiště na beach volejbal. Pět chatek je dvoulůžkových a zbytek, 13 chatek, je čtyřlůžkových. Na chatky se můžete podívat ZDE

Sociální zařízení je společné pro ubytované v chatkách a na venkovní budově. Nachází se v budově za chatkami, v té samé, jako jsou pokoje S2, S3 a S4.

·         Ubytování v nových pokojích na venkovní budově

V areálu chaty se vedle chatek nachází ještě jedna budova se dvěma novými pokoji. Jeden je dvoulůžkový a druhý je 2 +1/2 lůžkový. Na pokoje se můžete podívat zde ZDE

Nové pokoje jsou vybaveny příslušenstvím /sprchový kout, WC/ a televizí.

·         Stravování a občerstvení na budově

V budově rekreačního střediska se nachází restaurace, která vaří jak pro ubytované, tak i pro procházející turisty. Součástí restaurace jsou dvě oddělené jídelny a posezení na terase. K osvěžení Vám zajisté přijde vhod pivo roku 2007, Svijany, které zde máme ve dvou verzích, světlou 11 a tmavou 13.

V stejně jako v budově tak i v jídelnách platí přísný zákaz kouření!!!

Jste-li však vášnivým kuřákem a nehodláte se svého zlozvyku jen tak lehce vzdát, přivezte si s sebou zásobu svých oblíbených cigaret, protože by se mohlo stát, že cigarety nebudou v prodeji.

Pokud jste již na Nebáku byli, zajisté si všimnete úprav baru a obou jídelen. Podívat se můžete ZDE

·         Občerstvení a stravování ve venkovním kiosku

Za pěkného letního počasí zajisté přijde vhod posezení pod širým nebem, které Vám nabízí Kiosek "U Splavu". Ten je otevřen v letním období od 10:00 až do pozdních večerních, či brzkých ranních hodin. Pivo je stejné, jako na baru na budově, Svijany. K jídlu Vám může nabídnout například párek na grilu. A jak to u kiosku vypadá? Podívat se můžete ZDE. Za nepříznivého počasí je pro Vás připraven párty stan za kioskem až pro 30 lidí.

·         Různé akce, sport a zábavu

Na Nebáku je možné pořádat akce všeho druhu. Od firemních schůzek, obchodních jednání, srazy svatby a spoustu jiných. Krásná příroda a milé prostředí nabízí spoustu možností sportovního vyžití. V rybníku se můžete koupat, v okolí jezdit na kole, či jít jen tak na procházku po turistických cestách. Venku u chaty si na hřišti můžete zahrát beach volejbal a večer můžete například posedět s přáteli u táboráku.